Szkolenie “Wymiana pracowników naukowych w projektach RISE Horyzont 2020”

6 lutego 2020 roku we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej odbędzie się na szkolenie “Wymiana pracowników naukowych w projektach RISE Horyzont 2020”.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zamierzających złożyć wniosek projektowy RISE do programu Horyzont 2020. Najbliższy konkurs zamyka się 28.04.2020.

Projekt RISE dotyczy wymiany pracowników zajmujących się badaniami i innowacjami, którzy pracują w różnych krajach i sektorach. Celem projektu jest rozwój kariery pracowników, wymiana wiedzy i pomysłów przynoszących nowe rozwiązania, produkty i usługi oraz rozwój innowacji. W projekcie mogą brać udział naukowcy, w tym doktoranci oraz kadra zarządzająca, administracyjna i personel techniczny.

Dr hab. Anna Łukowiak z Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN opowie o projekcie RISE Transferr, który ITNiBS realizuje.