Ruszył konkurs na międzynarodowe projekty w ramach Funduszu Regionalnego
(20.2.2018)

Biuro Mechanizmów Finansowych w Brukseli - sekretariat Funduszy Norweskich i EOG - ogłasza pierwszy nabór wniosków na projekty transgraniczne i ponadnarodowe w ramach Funduszu Współpracy Regionalnej.

ERA PerMed - uruchomienie konkursu pt. Research projects on personalised medicine – smart combination of pre-clinical and clinical research with data and ICT solutions
(20.2.2018)

9 lutego 2018 r. uruchomiono I międzynarodowy konkurs, zorganizowany w ramach programu ERA PerMed. Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu medycyny personalizowanej.
Szczegółowe informacje o konkursie tutaj

Konkurs Innovation against antibiotic-resistant bacteria: new targets, compounds and tools
(9.2.2018)

NCN  w ramach programu JPI-EC-AMR  zaprasza do konkursu Innovation against antibiotic-resistant bacteria: new targets, compounds and tools. Fundamental and translational research, with the exception of clinical trials

https://ncn.gov.pl/wspolpraca-zagraniczna/wspolpraca-wielostronna/konkur...

Dzień Informacyjny MSCA oraz Fulbright 1.03.2018
(9.2.2018)

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na dzień informacyjny MSCA oraz stypendiów Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, który odbędzie się 1 marca 2018 roku.

Szczegóły na stronie http://rpk.wroclaw.pl/szkolenia.html

Zapraszamy!

Bezpłatny dostęp do infrastruktury badawczej
(7.2.2018)

Szanowni Pańswo,
Przynależność Polski do Konsorcjum Środkowoeuropejskiej Infrastruktury Badawczej CERIC - ERIC umożliwia bezpłatny dostęp do zaawansowanych urządzeń badawczych.
Zachęcamy do skorzystania!

Izraelskie centrum rehabilitacji poszukuje partnerów do projektu
(31.1.2018)

Jeden z czołowych izraelskich szpitali Center of Advanced Technologies in Rehabilitation (CATR), Rehabilitation hospital, Sheba Medical Center  jest zainteresowany włączeniem się do konsorcjum aplikującego do tematu: SC1-DTH-03-2018 Adaptive smart working and living environments supporting active and healthy ageing.

Termin składania wniosków upływa 24 kwietnia 2018.

Harmonogram konkursów - 2018 r.
(23.1.2018)
Centrum Wspierania Nauki uprzejmie informuję, iż na stronach Sekcji Projektów Naukowych dostępne są aktualne Harmonogramy konkursów krajowych i międzynarodowych, zapraszamy do zapoznania się z konkurami planowanymi w 2018 r.
Raporty roczne/kwartalne (aktualizacja formularzy) - działalność statutowa i projekty dla młodych naukowców
(18.1.2018)

W związku z licznymi wątpliwościami z Państwa strony Centrum Wspierania Nauki informuje, iż w części raportu statutowego i dla młodych naukowców dotyczącej „Informacji o upowszechnianiu i popularyzacji wyników działalności naukowej jednostki" – należy wskazać tylko informacje o upowszechnianiu dotyczące zadania badawczego statutowego czy też projektu promotorskiego lub własnego młodego naukowca.

Amgen Scholars - zagraniczne staże dla studentów
(16.1.2018)

Do 1 lutego 2018 r. można składać wnioski o udział w programie naukowym firmy Amgen, lidera na rynku biotechnologii. Latem każdego roku grupa studentów nauk przyrodniczych wyjeżdża na dwumiesięczny, intensywny staż badawczy.

Informacja potwierdzająca wydanie tylko jednej publikacji z okresu 2016-2017 z wykazu ministra nauki.
(16.1.2018)
Informujemy, iż z dniem 14 lutego 2018 r. upływa termin składania informacji przez Katedry i Zakłady potwierdzającej wydanie tylko jednej publikacji z okresu 2016-2017 w czasopiśmie z wykazu ministra nauki. Więcej informacji.